Előkészítő osztályba való beiratkozással kapcsolatos tudnivalók - 2018 PDF Nyomtatás E-mail

Tisztelt Szülők!Tanévnyitó 2017

Iskolánk 4 előkészítő osztály indítását tervezi a 2018-2019-es tanévre.

2 előkészítő osztály az iskolaépületben, 1 osztály a Csipike Napközi Otthonban, 1 osztály a Micimackó Napközi Otthon Napraforgó épületében fog várhatóan tanulni. A napközi otthonokban tanuló osztályok 1. osztálytól kezdve az iskolaépületben folytatják tanulmányaikat.

Az Iskola épületében tanuló előkészítő osztályokat Kovács Csilla Irma illetve Straf Antuanela Flavia tanítók, a Napraforgó épületben tanuló osztályt Kajtár Edit tanító fogja tanítani. A Csipike Napközi Otthonban induló előkészítő osztály tanítóját még nem tudjuk nevesíteni.

 

 

Iskolánk beiskolázási körzetéhez a következő utcák, sétányok, sugárutak, terek, negyedek tartoznak jelenleg: Akác, Apor Péter, Aratástető, Barancs, Borvíz, Búza, Csütörtök, Decemberi forradalom, Fűzfa, Gyár, Hajnal, Hargita, Hunyadi János (az Unió utcától a Márton Áron utcáig terjedő szakasza), Kós Károly, Kossuth Lajos (páros házszámok), Levendula, Márton Áron, Mézesek, Mogyorós, Nagy István festő, Nagyrét, Octavian Goga, Olt, Pipacs, Reménység, Sarkadi Elek, Sas, Stadion, Székely Mózes, Szent Ágoston, Szentkirály, Szív, Tanorok, Tarló, Temesvári (a Szabadság tértől a Nagyrét utcáig terjedő szakasza), Tető, Vadász, Zenit.
A Hét vezér negyed illetve a Venczel József utca valamint a Kossuth Lajos utca páratlan oldala immár nem tartozik Iskolánk beiskolázási körzetéhez!


 
Nagy Imre Általános Iskola, Powered by Joomla! and designed by SiteGround Joomla Templates